Ben jij al klaar voor het nieuwe roofvisseizoen?
Nou, wij nog niet hoor! We zijn nog erg druk bezig met het optimaliseren van onze nieuwe site, het inkopen van alle nieuwe artikelen voor het komend seizoen en onze wedstrijd in juni: PerchNation “Summer Edition”
De afgelopen maanden hebben we ook niet stil gezeten en zijn we op meerdere fronten erg druk geweest. In het kort zal ik jullie in dit blog meenemen in de meest recente ontwikkelingen.
Onze nieuwe site!
Zoals gezegd blijven we druk bezig met het optimaliseren van onze nieuwe site. We zijn wel tevreden met de nieuwe “look & feel” en het gebruiksgemak voor jou als bezoeker. Echter, we blijven natuurlijk niet stilzitten en gaan continu door met het verbeteren! Heb je op- of aanmerkingen? Aarzel deze vooral niet door te geven. Dit stellen we zeer op prijs!
Nieuwe artikelen voor seizoen 2024/2025
De eerste nieuwe artikelen stromen inmiddels binnen en we zijn druk bezig deze toe te voegen aan de webshop. De oplettende bezoeker heeft ook al gezien dat we de afgelopen maanden, met name, ons assortiment 6th Sense Fishing enorm hebben uitgebreid….en er komt nog veel meer aan van dit topmerk uit de USA. Daarover in een later blog nog veel meer.

Een voorbeeld van een nieuw 6th Sense Fishing softbait: de Boosa Ned in 9 verschillende kleuren
Andere nieuwe artikelen die onlangs zijn binnengekomen:

Prachtige Decoy heuptas voor de struinende roofvisser; de Decoy Okkapari Bag Navy

Diverse Free Rig gewichten. Waaronder deze Decoy Stick DS-6 in verschillende gewichten
Binnenkort zullen we een blog wijden aan deze relatieve nieuwe en onbekende maar soms extreem effectieve techniek.

Over Free Rig gesproken de Keitech Crazy Flapper is bij uitstek een creaturebait die zeer geschikt is voor deze techniek.
We hebben nu ook de 2″ Crazy Flapper variant in 9 geslecteerde kleuren op voorraad!
PerchNation Summer Edition
15 juni is het weer zover: PerchNation onze, niet meer weg te denken, online roofviswedstrijd gericht op baars. 2 maanden voor de wedstrijd staan we al op meer dan 20 deelnemende teams. Wil je ook meedoen wees er dan snel bij en lees het wedstrijdregelement hier!

15 juni 2024 is het weer zover!
Binnenkort zijn we weer teurg met een nieuw blog. Geniet nog even van de gesloten tijd…….
